1012 St. Mary's Memorial Main Table
Year Week Date Day H/A Opponent TS OS OT W/L Opp Conf OppD OppR Playoff Round Tm-Seed Opp-Seed Stadium* Location* Year Conference RW RL RT CW CL CT PW PL Div Reg Rank
1972 1 9/8/72 Fri A Sidney 26 6   W Miami Vy. League 1 2       Julia Lamb Stadium Sidney 1972 W. Buckeye 10 0   9 0       2 6 3
1972 2 9/15/72 Fri A Bath 32 6   W W. Buckeye 2 6           1973 W. Buckeye 9 1   8 1       2 6 6
1972 3 9/22/72 Fri H Celina 28 0   W W. Buckeye 1 2           1974 W. Buckeye 3 7   3 6       2 6 42
1972 4 9/29/72 Fri A Coldwater 32 6   W W. Buckeye 2 8           1975 W. Buckeye 8 2   8 1       2 6 5
1972 5 10/6/72 Fri H Wapakoneta 12 6   W W. Buckeye 1 2           1976 W. Buckeye 9 1   8 1       2 6 3
1972 6 10/13/72 Fri H Ottawa-Glandorf 28 6   W W. Buckeye 2 6           1977 W. Buckeye 10 0   9 0   0 1 2 6 1
1972 7 10/20/72 Fri A Van Wert 20 0   W W. Buckeye 2 6           1978 W. Buckeye 10 0   9 0   0 1 2 6 1
1972 8 10/27/72 Fri A Delphos St. John's 63 20   W W. Buckeye 2 6       Stadium Park Delphos 1979 W. Buckeye 10 0   9 0       2 6 2
1972 9 11/3/72 Fri H Kenton 32 6   W W. Buckeye 2 6           1980 W. Buckeye 6 4   5 4       3 12 9
1972 10 11/10/72 Fri A Elida 36 0   W W. Buckeye 2 6           1981 W. Buckeye 10 0   9 0       3 12 5
1973 1 9/7/73 Fri H Sidney 22 14   W Miami Vy. League 1 2           1982 W. Buckeye 9 1   8 1       3 12 8
1973 2 9/14/73 Fri H Elida 32 20   W W. Buckeye 2 6           1983 W. Buckeye 8 2   7 2       3 12 4
1973 3 9/21/73 Fri H Bath 8 20   L W. Buckeye 2 6           1984 W. Buckeye 7 2 1 6 2 1     3 10 3
1973 4 9/28/73 Fri A Celina 22 8   W W. Buckeye 1 2           1985 W. Buckeye 8 2   7 2   0 1 3 10 4
1973 5 10/5/73 Fri H Defiance 28 0   W W. Buckeye 1 2           1986 W. Buckeye 4 6   3 6       3 12 19
1973 6 10/12/73 Fri A Wapakoneta 22 0   W W. Buckeye 1 2           1987 W. Buckeye 7 3   7 2       3 10 6
1973 7 10/19/73 Fri A Ottawa-Glandorf 32 6   W W. Buckeye 2 6           1988 W. Buckeye 8 2   7 2       3 10 5
1973 8 10/26/73 Fri H Van Wert 28 8   W W. Buckeye 2 6           1989 W. Buckeye 9 1   8 1   1 1 2 8 3
1973 9 11/2/73 Fri H Delphos St. John's 34 6   W W. Buckeye 2 6           1990 W. Buckeye 10 0   9 0   4 0 2 8 1
1973 10 11/9/73 Fri A Kenton 22 0   W W. Buckeye 2 6           1991 W. Buckeye 10 0   9 0   0 1 2 8 1
1974 1 9/6/74 Fri H Western Hills 20 21   L Cincinnati Public 1 4           1992 W. Buckeye 9 1   8 1   4 0 2 8 2
1974 2 9/13/74 Fri A Elida 20 22   L W. Buckeye 2 6           1993 W. Buckeye 10 0   9 0   4 0 2 6 2
1974 3 9/20/74 Fri A Bath 12 14   L W. Buckeye 2 6           1994 W. Buckeye 7 3   6 3       3 12 9
1974 4 9/27/74 Fri H Celina 0 28   L W. Buckeye 1 2           1995 W. Buckeye 3 7   3 6       3 10 23
1974 5 10/4/74 Fri A Defiance 12 13   L W. Buckeye               1996 W. Buckeye 6 4   6 3       3 10 6
1974 6 10/11/74 Fri H Wapakoneta 0 14   L W. Buckeye 1 2           1997 W. Buckeye 5 5   4 5       3 10 17
1974 7 10/18/74 Fri H Ottawa-Glandorf 12 20   L W. Buckeye 2 6           1998 W. Buckeye 6 4   5 4       3 10 10
1974 8 10/25/74 Fri A Van Wert 28 20   W W. Buckeye 2 6           1999 W. Buckeye 4 6   4 5       3 10 20
1974 9 11/2/74 Sat A Delphos St. John's 28 14   W W. Buckeye 2 6       Stadium Park Delphos 2000 W. Buckeye 7 3   6 3   0 1 3 10 5
1974 10 11/8/74 Fri H Kenton 14 6   W W. Buckeye 2 6           2001 W. Buckeye 9 1   8 1   0 1 3 10 3
1975 1 9/6/75 Sat A Lima Central Catholic 8 24   L Independent 2 6       Lima Stadium Lima 2002 W. Buckeye 7 3   6 3   1 1 3 12 5
1975 2 9/12/75 Fri A Kenton 14 7   W W. Buckeye 2 6           2003 W. Buckeye 9 1   8 1   0 1 3 12 3
1975 3 9/19/75 Fri H Elida 16 0   W W. Buckeye 2 6           2004 W. Buckeye 9 1   8 1   4 1 3 12 5
1975 4 9/26/75 Fri H Bath 18 14   W W. Buckeye 2 6           2005 W. Buckeye 8 2   7 2       3 10 9
1975 5 10/3/75 Fri A Celina 26 7   W W. Buckeye 1 2           2006 W. Buckeye 8 2   7 2   1 1 3 10 6
1975 6 10/10/75 Fri H Defiance 14 7   W W. Buckeye 1 2           2007 W. Buckeye 7 3   7 2       3 10 10
1975 7 10/17/75 Fri A Wapakoneta 2 6   L W. Buckeye 1 2           2008 W. Buckeye 8 2   7 2   1 1 3 10 6
1975 8 10/24/75 Fri A Ottawa-Glandorf 13 7   W W. Buckeye 2 6           2009 W. Buckeye 5 5   5 4       3 10 15
1975 9 10/31/75 Fri H Van Wert 14 8   W W. Buckeye 2 6           2010 W. Buckeye 1 9   0 9       3 10 28
1975 10 11/7/75 Fri H Delphos St. John's 24 13   W W. Buckeye 2 6           2011 W. Buckeye 4 6   3 6       3 10 20
1976 1 9/10/76 Fri H Lima Central Catholic 13 8   W Independent 2 6           2012 W. Buckeye 0 10   0 9       3 10 30
1976 2 9/17/76 Fri H Kenton 39 6   W W. Buckeye 2 6           2013 W. Buckeye 0 10   0 9       3 10 25T
1976 3 9/24/76 Fri A Elida 27 6   W W. Buckeye 2 6           2014 W. Buckeye 5 5   4 5       3 10 16
1976 4 10/1/76 Fri A Bath 31 7   W W. Buckeye 2 6           2015 W. Buckeye 6 4   5 4       3 10 11
1976 5 10/8/76 Fri H Celina 32 0   W W. Buckeye 1 2           2016 W. Buckeye 9 1   8 1   2 1 3 12 4
1976 6 10/15/76 Fri A Defiance 47 26   W W. Buckeye 1 2           2017 W. Buckeye 9 1   9 0   1 1 4 14 3
1976 7 10/22/76 Fri H Wapakoneta 7 0   W W. Buckeye 1 2           2018 W. Buckeye 9 1   8 1   3 1 4 14 2
1976 8 10/29/76 Fri H Ottawa-Glandorf 33 26   W W. Buckeye 2 6           2019 W. Buckeye 8 2   7 2   1 1 3 12 6
1976 9 11/5/76 Fri A Van Wert 6 28   L W. Buckeye 2 6           2020 W. Buckeye 4 2   4 2   2 1 3 12 8
1976 10 11/12/76 Fri A Delphos St. John's 49 14   W W. Buckeye 2 6       Stadium Park Delphos 2021 W. Buckeye 8 2   7 2   2 1 3 12 5
1977 1 9/9/77 Fri A Lima Central Catholic 16 6   W Independent 2 6       Lima Stadium Lima 2022 W. Buckeye 8 2   7 2   1 1 4 14 7
1977 2 9/16/77 Fri H Delphos St. John's 28 0   W W. Buckeye 2 6           2023 W. Buckeye 6 4   6 3   1 1 4 14 8
1977 3 9/23/77 Fri A Kenton 37 15   W W. Buckeye 2 6           2024 W. Buckeye 0 0   0 0       3 12  
1977 4 9/30/77 Fri H Elida 14 12   W W. Buckeye 2 6          
1977 5 10/7/77 Fri H Bath 28 0   W W. Buckeye 2 6           Totals 369 146 1 330 134 1 33 20
1977 6 10/14/77 Fri A Celina 21 6   W W. Buckeye 1 2          
1977 7 10/21/77 Fri H Defiance 40 8   W W. Buckeye 1 2           #-Gm Opponent W L T   W L T
1977 8 10/28/77 Fri A Wapakoneta 14 6   W W. Buckeye 1 2           53 Van Wert 40 13   H 199 69 1
1977 9 11/4/77 Fri A Ottawa-Glandorf 28 0   W W. Buckeye 2 6           53 Bath 36 17   A 184 83  
1977 10 11/11/77 Fri H Van Wert 28 0   W W. Buckeye 2 6           52 Celina 39 13   N 19 14  
1977 11 11/19/77 Sat N Elyria Catholic 6 7   L N. Central 2 5 State Semifinal 2 3 Finnie Stadium Berea 52 Ottawa-Glandorf 34 18  
1978 2 9/8/78 Fri H Lima Central Catholic 25 7   W Independent 2 6           52 Wapakoneta 30 21 1
1978 3 9/15/78 Fri A Delphos St. John's 56 6   W W. Buckeye 2 6       Stadium Park Delphos 51 Elida 43 8  
1978 4 9/22/78 Fri H Kenton 28 0   W W. Buckeye 2 6           51 Kenton 34 17  
1978 5 9/29/78 Fri A Elida 27 17   W W. Buckeye 2 6           50 Defiance 32 18  
1978 6 10/6/78 Fri A Bath 48 22   W W. Buckeye 2 6           42 Lima Shawnee 32 10  
1978 7 10/13/78 Fri H Celina 35 0   W W. Buckeye 1 2           38 Sidney 29 9  
1978 8 10/20/78 Fri A Defiance 42 0   W W. Buckeye 1 2           10 Delphos St. John's 10 0  
1978 9 10/27/78 Fri H Wapakoneta 28 0   W W. Buckeye 1 2           8 Lima Central Catholic 7 1  
1978 10 11/3/78 Fri H Ottawa-Glandorf 28 14   W W. Buckeye 2 6           5 Franklin 5 0  
1978 11 11/10/78 Fri A Van Wert 63 0   W W. Buckeye 2 6           3 Chaminade-Julienne 3 0  
1978 12 11/18/78 Sat N Brookfield 14 19   L Independent 2 5 State Semifinal 3 4 Finnie Stadium Berea 3 Piqua 2 1  
1979 1 8/31/79 Fri H Van Wert 32 14   W W. Buckeye 2 6           3 Bellbrook 2 1  
1979 2 9/8/79 Sat A Lima Central Catholic 42 13   W Independent 2 6       Lima Stadium Lima 2 Fostoria 2 0  
1979 3 9/14/79 Fri H Delphos St. John's 41 14   W W. Buckeye 2 6           2 Greenville 2 0  
1979 4 9/22/79 Sat A Kenton 63 28   W W. Buckeye 2 6           2 Watterson 2 0  
1979 5 9/28/79 Fri H Elida 47 7   W W. Buckeye 1 2           2 Tippecanoe 2 0  
1979 6 10/5/79 Fri H Bath 52 24   W W. Buckeye 2 6           2 London 2 0  
1979 7 10/12/79 Fri A Celina 51 23   W W. Buckeye 1 2           2 Bellevue 0 2  
1979 8 10/19/79 Fri H Defiance 55 7   W W. Buckeye 1 2           2 Wyoming 0 2  
1979 9 10/26/79 Fri A Wapakoneta 34 13   W W. Buckeye 1 2           2 Big Walnut 0 2  
1979 10 11/2/79 Fri A Ottawa-Glandorf 36 8   W W. Buckeye 2 6           2 Trotwood-Madison 0 2  
1980 1 8/29/80 Fri H Lima Central Catholic 27 0   W Independent 3 10           1 Coldwater 1 0  
1980 2 9/5/80 Fri A Van Wert 41 6   W W. Buckeye 3 10           1 Cincinnati Northwest 1 0  
1980 3 9/13/80 Sat A Delphos St. John's 50 10   W W. Buckeye 4 14       Stadium Park Delphos 1 Dunbar 1 0  
1980 4 9/19/80 Fri H Kenton 43 22   W W. Buckeye 3 10           1 Columbus DeSales 1 0  
1980 5 9/26/80 Fri A Elida 7 12   L W. Buckeye 2 6           1 Brookhaven 1 0  
1980 6 10/3/80 Fri A Bath 18 22   L W. Buckeye 3 10           1 Eastmoor Academy 1 0  
1980 7 10/10/80 Fri H Celina 14 7   W W. Buckeye 2 6           1 Uniontown Lake 1 0  
1980 8 10/17/80 Fri A Defiance 7 0   W W. Buckeye 2 6           1 Indian Hill 1 0  
1980 9 10/24/80 Fri H Wapakoneta 7 14   L W. Buckeye 2 6           1 Belmont 1 0  
1980 10 10/31/80 Fri H Ottawa-Glandorf 7 8   L W. Buckeye 3 10           1 Highland Morrow 1 0  
1981 1 9/4/81 Fri A Lima Central Catholic 20 7   W Independent 3 10       Lima Stadium Lima 1 Orange 1 0  
1981 2 9/11/81 Fri A Ottawa-Glandorf 27 0   W W. Buckeye 3 10           1 Clear Fork 1 0  
1981 3 9/18/81 Fri H Van Wert 27 0   W W. Buckeye 3 10           1 Buckeye Valley 1 0  
1981 4 9/25/81 Fri H Delphos St. John's 42 14   W W. Buckeye 4 14           1 Wauseon 1 0  
1981 5 10/2/81 Fri A Kenton 21 0   W W. Buckeye 3 10           1 Western Hills 0 1  
1981 6 10/9/81 Fri H Elida 10 6   W W. Buckeye 2 6           1 Elyria Catholic 0 1  
1981 7 10/16/81 Fri H Bath 14 7   W W. Buckeye 3 10           1 Brookfield 0 1  
1981 8 10/23/81 Fri A Celina 34 0   W W. Buckeye 2 6           1 Marysville 0 1  
1981 9 10/30/81 Fri H Defiance 14 0   W W. Buckeye 2 6           1 Urbana 0 1  
1981 10 11/6/81 Fri A Wapakoneta 32 7   W W. Buckeye 2 6           1 Benedictine 0 1  
1982 1 9/3/82 Fri H Lima Central Catholic 14 0   W Independent 4 14           1 Shelby 0 1  
1982 2 9/10/82 Fri H Ottawa-Glandorf 20 0   W W. Buckeye 3 10           1 Badin 0 1  
1982 3 9/17/82 Fri A Van Wert 34 0   W W. Buckeye 3 10           1 West Holmes 0 1  
1982 4 9/24/82 Fri A Lima Shawnee 17 0   W W. Buckeye 2 6           1 St. Henry 0 1  
1982 5 10/1/82 Fri H Kenton 9 7   W W. Buckeye 3 10           1 Perkins 0 1  
1982 6 10/8/82 Fri A Elida 6 7   L W. Buckeye 2 6          
1982 7 10/15/82 Fri A Bath 13 10   W W. Buckeye 3 10          
1982 8 10/22/82 Fri H Celina 10 8   W W. Buckeye 2 6          
1982 9 10/29/82 Fri A Defiance 14 0   W W. Buckeye 2 6          
1982 10 11/5/82 Fri H Wapakoneta 21 19   W W. Buckeye 2 6          
1983 1 9/2/83 Fri A Sidney 35 24   W GMVC 2 6       Julia Lamb Stadum Sidney
1983 2 9/9/83 Fri A Wapakoneta 19 26   L W. Buckeye 2 6          
1983 3 9/16/83 Fri A Ottawa-Glandorf 10 7   W W. Buckeye 3 10          
1983 4 9/23/83 Fri H Van Wert 20 6   W W. Buckeye 3 10          
1983 5 9/30/83 Fri H Lima Shawnee 63 6   W W. Buckeye 2 6          
1983 6 10/7/83 Fri A Kenton 41 20   W W. Buckeye 3 10          
1983 7 10/14/83 Fri H Elida 21 14   W W. Buckeye 2 6          
1983 8 10/21/83 Fri H Bath 31 8   W W. Buckeye 3 10          
1983 9 10/28/83 Fri A Celina 7 9   L W. Buckeye 2 6          
1983 10 11/4/83 Fri H Defiance 35 24   W W. Buckeye 2 6          
1984 1 8/31/84 Fri H Sidney 41 7   W GMVC 2 6          
1984 2 9/7/84 Fri H Wapakoneta 6 6 T T W. Buckeye 2 6          
1984 3 9/14/84 Fri H Ottawa-Glandorf 22 16   W W. Buckeye 3 10          
1984 4 9/21/84 Fri A Van Wert 28 13   W W. Buckeye 3 10          
1984 5 9/28/84 Fri A Lima Shawnee 44 33   W W. Buckeye 2 6          
1984 6 10/5/84 Fri H Kenton 40 7   W W. Buckeye 3 10          
1984 7 10/12/84 Fri A Elida 26 23   W W. Buckeye 2 6          
1984 8 10/19/84 Fri A Bath 12 6   W W. Buckeye 3 10          
1984 9 10/26/84 Fri H Celina 18 22   L W. Buckeye 2 6          
1984 10 11/2/84 Fri A Defiance 14 17   L W. Buckeye 2 6          
1985 1 8/30/85 Fri A Sidney 49 3   W GMVC 2 8       Julia Lamb Stadum Sidney
1985 2 9/6/85 Fri H Defiance 27 28 OT L W. Buckeye 2 6          
1985 3 9/13/85 Fri A Wapakoneta 18 13   W W. Buckeye 2 8          
1985 4 9/20/85 Fri A Ottawa-Glandorf 21 14   W W. Buckeye 3 10          
1985 5 9/27/85 Fri H Van Wert 28 14   W W. Buckeye 3 10          
1985 6 10/4/85 Fri H Lima Shawnee 12 7   W W. Buckeye 2 6          
1985 7 10/11/85 Fri A Kenton 14 0   W W. Buckeye 3 10          
1985 8 10/18/85 Fri H Elida 21 7   W W. Buckeye 2 6          
1985 9 10/25/85 Fri H Bath 7 24   L W. Buckeye 3 10          
1985 10 11/1/85 Fri A Celina 35 0   W W. Buckeye 2 8          
1985 11 11/9/85 Sat N Bath 12 18   L W. Buckeye 3 10 Regional Semifinal 4 2 Lima Stadium Lima
1986 1 8/29/86 Fri H Sidney 21 12   W GMVC 2 8          
1986 2 9/5/86 Fri A Defiance 0 10   L W. Buckeye 2 6          
1986 3 9/12/86 Fri H Wapakoneta 7 19   L W. Buckeye 2 8          
1986 4 9/19/86 Fri H Ottawa-Glandorf 13 0   W W. Buckeye 3 10          
1986 5 9/26/86 Fri A Van Wert 19 20   L W. Buckeye 3 10          
1986 6 10/3/86 Fri A Lima Shawnee 12 17   L W. Buckeye 2 8          
1986 7 10/10/86 Fri H Kenton 28 30   L W. Buckeye 3 10          
1986 8 10/17/86 Fri A Elida 21 17   W W. Buckeye 2 8          
1986 9 10/24/86 Fri A Bath 28 6   W W. Buckeye 3 10          
1986 10 10/31/86 Fri H Celina 14 25   L W. Buckeye 2 8          
1987 1 9/4/87 Fri A Sidney 26 41   L GMVC 2 8       Julia Lamb Stadum Sidney
1987 2 9/11/87 Fri A Celina 20 10   W W. Buckeye 2 8          
1987 3 9/18/87 Fri H Defiance 46 6   W W. Buckeye 2 8          
1987 4 9/25/87 Fri A Wapakoneta 13 21   L W. Buckeye 2 8          
1987 5 10/2/87 Fri A Ottawa-Glandorf 42 6   W W. Buckeye 3 10          
1987 6 10/9/87 Fri H Van Wert 14 28   L W. Buckeye 3 10          
1987 7 10/16/87 Fri H Lima Shawnee 32 6   W W. Buckeye 2 8          
1987 8 10/23/87 Fri A Kenton 21 14   W W. Buckeye 3 10          
1987 9 10/30/87 Fri H Elida 24 7   W W. Buckeye 2 8          
1987 10 11/6/87 Fri H Bath 25 7   W W. Buckeye 3 10          
1988 1 9/2/88 Fri H Sidney 49 21   W GMVC 2 8          
1988 2 9/9/88 Fri H Celina 21 0   W W. Buckeye 2 8          
1988 3 9/16/88 Fri A Defiance 34 0   W W. Buckeye 2 6          
1988 4 9/23/88 Fri H Wapakoneta 28 15   W W. Buckeye 2 8          
1988 5 9/30/88 Fri H Ottawa-Glandorf 34 6   W W. Buckeye 3 10          
1988 6 10/7/88 Fri A Van Wert 7 14   L W. Buckeye 2 6          
1988 7 10/14/88 Fri A Lima Shawnee 33 0   W W. Buckeye 2 8          
1988 8 10/21/88 Fri H Kenton 21 20   W W. Buckeye 3 10          
1988 9 10/28/88 Fri A Elida 28 21 OT W W. Buckeye 2 8          
1988 10 11/4/88 Fri A Bath 7 13   L W. Buckeye 3 10          
1989 1 8/25/89 Fri A Sidney 21 14   W GMVC 2 8       Julia Lamb Stadum Sidney
1989 2 9/1/89 Fri H Bath 6 16   L W. Buckeye 3 10          
1989 3 9/8/89 Fri A Celina 35 20   W W. Buckeye 2 8          
1989 4 9/15/89 Fri H Defiance 35 10   W W. Buckeye 2 6          
1989 5 9/22/89 Fri A Wapakoneta 33 0   W W. Buckeye 2 8          
1989 6 9/29/89 Fri A Ottawa-Glandorf 28 0   W W. Buckeye 3 10          
1989 7 10/6/89 Fri H Van Wert 35 14   W W. Buckeye 2 8          
1989 8 10/13/89 Fri H Lima Shawnee 28 14   W W. Buckeye 2 8          
1989 9 10/20/89 Fri A Kenton 28 0   W W. Buckeye 3 10          
1989 10 10/27/89 Fri H Elida 36 0   W W. Buckeye 2 8          
1989 11 11/3/89 Fri N Franklin 21 7   W Mid-Miami 2 8 Regional Semifinal 3 2 Troy Memorial Stadium Troy
1989 12 11/10/89 Fri N Sidney 7 28   L GMVC 2 8 Regional Final 3 4 Troy Memorial Stadium Troy
1990 1 8/24/90 Fri H Sidney 33 0   W GMVC 1 3          
1990 2 8/31/90 Fri A Bath 11 8   W W. Buckeye 2 8          
1990 3 9/7/90 Fri H Celina 40 20   W W. Buckeye 2 8          
1990 4 9/14/90 Fri A Defiance 28 0   W W. Buckeye 2 8          
1990 5 9/21/90 Fri H Wapakoneta 9 6   W W. Buckeye 2 8          
1990 6 9/28/90 Fri H Ottawa-Glandorf 49 0   W W. Buckeye 3 10          
1990 7 10/5/90 Fri A Van Wert 32 0   W W. Buckeye 2 8          
1990 8 10/12/90 Fri A Lima Shawnee 41 6   W W. Buckeye 2 8          
1990 9 10/19/90 Fri H Kenton 26 6   W W. Buckeye 3 12          
1990 10 10/26/90 Fri A Elida 42 18   W W. Buckeye 2 8          
1990 11 11/2/90 Fri N Cincinnati Northwest 40 0   W QCC-National 2 8 Regional Semifinal 1 4 Welcome Stadium Dayton
1990 12 11/9/90 Fri N Dunbar 35 0   W Dayton City 2 8 Regional Final 1 2 Welcome Stadium Dayton
1990 13 11/16/90 Fri N Fostoria 21 8   W GLL 2 6 State Semifinal 1 2 Glass Bowl Toledo
1990 14 11/24/90 Sat N Columbus DeSales 14 3   W OCL-Silver 2 7 State Championship 1 1 Paul Brown Tiger Stadium Massillon
1991 1 8/30/91 Fri A Sidney 49 6   W GMVC 1 3       Julia Lamb Stadum Sidney
1991 2 9/6/91 Fri H Elida 50 12   W W. Buckeye 2 8          
1991 3 9/13/91 Fri H Bath 47 13   W W. Buckeye 2 8          
1991 4 9/20/91 Fri A Celina 38 12   W W. Buckeye 2 8          
1991 5 9/27/91 Fri H Defiance 39 0   W W. Buckeye 2 8          
1991 6 10/4/91 Fri A Wapakoneta 20 0   W W. Buckeye 2 8          
1991 7 10/11/91 Fri A Ottawa-Glandorf 35 7   W W. Buckeye 4 14          
1991 8 10/18/91 Fri H Van Wert 70 0   W W. Buckeye 2 8          
1991 9 10/25/91 Fri H Lima Shawnee 48 14   W W. Buckeye 2 8          
1991 10 11/1/91 Fri A Kenton 47 8   W W. Buckeye 3 10          
1991 11 11/8/91 Fri N Marysville 0 6   L OCC-Capital 2 8 Regional Semifinal 1 4 Lima Stadium Lima
1992 1 9/4/92 Fri H Sidney 48 7   W GMVC 1 2          
1992 2 9/11/92 Fri A Elida 43 21   W W. Buckeye 2 8          
1992 3 9/18/92 Fri A Bath 14 20 OT L W. Buckeye 3 10          
1992 4 9/25/92 Fri H Celina 28 12   W W. Buckeye 2 8          
1992 5 10/2/92 Fri A Defiance 49 12   W W. Buckeye 2 6          
1992 6 10/9/92 Fri H Wapakoneta 21 0   W W. Buckeye 2 8          
1992 7 10/16/92 Fri H Ottawa-Glandorf 65 13   W W. Buckeye 3 10          
1992 8 10/23/92 Fri A Van Wert 28 7   W W. Buckeye 2 8          
1992 9 10/30/92 Fri A Lima Shawnee 51 20   W W. Buckeye 2 8          
1992 10 11/6/92 Fri H Kenton 42 14   W W. Buckeye 3 10          
1992 11 11/13/92 Fri N Greenville 61 14   W GMVC 2 8 Regional Semifinal 2 4 Troy Memorial Stadium Troy
1992 12 11/20/92 Fri N Chaminade-Julienne 35 0   W GCL-North 2 8 Regional Final 2 1 Troy Memorial Stadium Troy
1992 13 11/27/92 Fri N Brookhaven 27 13   W CCL-Red 2 7 State Semifinal 2 1 Welcome Stadium Dayton
1992 14 12/4/92 Fri N Fostoria 28 14   W GLL 2 6 State Championship 2 1 Paul Brown Tiger Stadium Massillon
1993 1 9/3/93 Fri A Sidney 34 20   W GMVC 1 3       Julia Lamb Stadum Sidney
1993 2 9/10/93 Fri A Kenton 38 30   W W. Buckeye 3 10          
1993 3 9/17/93 Fri H Elida 27 6   W W. Buckeye 2 6          
1993 4 9/24/93 Fri H Bath 21 0   W W. Buckeye 3 10          
1993 5 10/1/93 Fri A Celina 35 19   W W. Buckeye 2 6          
1993 6 10/8/93 Fri H Defiance 34 20   W W. Buckeye 2 6          
1993 7 10/15/93 Fri A Wapakoneta 41 14   W W. Buckeye 2 6          
1993 8 10/22/93 Fri A Ottawa-Glandorf 35 7   W W. Buckeye 3 10          
1993 9 10/29/93 Fri H Van Wert 15 7   W W. Buckeye 2 6          
1993 10 11/5/93 Fri H Lima Shawnee 65 6   W W. Buckeye 2 6          
1993 11 11/12/93 Fri N Watterson 21 14   W Cent. Cath.-Silver 2 6 Regional Semifinal 3 2 Troy Memorial Stadium Troy
1993 12 11/19/93 Fri N Eastmoor Academy 35 8   W CCL-Red 2 6 Regional Final 3 4 Troy Memorial Stadium Troy
1993 13 11/26/93 Fri N Piqua 21 7   W GMVC 2 8 State Semifinal 3 1 Welcome Stadium Dayton
1993 14 12/4/93 Sat N Uniontown Lake 21 0   W Federal 2 7 State Championship 2 4 Paul Brown Tiger Stadium Massillon
1994 1 9/2/94 Fri H Sidney 23 17   W GMVC 1 3          
1994 2 9/9/94 Fri H Kenton 7 21   L W. Buckeye 4 14          
1994 3 9/16/94 Fri A Elida 14 7   W W. Buckeye 2 8          
1994 4 9/23/94 Fri A Bath 25 6   W W. Buckeye 3 10          
1994 5 9/30/94 Fri H Celina 0 33   L W. Buckeye 2 8          
1994 6 10/7/94 Fri A Defiance 0 47   L W. Buckeye 2 6          
1994 7 10/14/94 Fri H Wapakoneta 23 6   W W. Buckeye 2 8          
1994 8 10/21/94 Fri H Ottawa-Glandorf 35 7   W W. Buckeye 4 14          
1994 9 10/28/94 Fri A Van Wert 21 14   W W. Buckeye 3 10          
1994 10 11/4/94 Fri A Lima Shawnee 35 0   W W. Buckeye 3 10          
1995 1 9/1/95 Fri A Sidney 14 26   L GMVC 1 2       Julia Lamb Stadum Sidney
1995 2 9/8/95 Fri H Lima Shawnee 3 0   W W. Buckeye 3 10          
1995 3 9/15/95 Fri A Kenton 15 41   L W. Buckeye 4 14          
1995 4 9/22/95 Fri H Elida 0 14   L W. Buckeye 2 6          
1995 5 9/29/95 Fri H Bath 7 14   L W. Buckeye 3 10          
1995 6 10/6/95 Fri A Celina 7 35   L W. Buckeye 2 8          
1995 7 10/13/95 Fri H Defiance 21 26   L W. Buckeye 2 6          
1995 8 10/20/95 Fri A Wapakoneta 7 13   L W. Buckeye 2 8          
1995 9 10/27/95 Fri A Ottawa-Glandorf 40 13   W W. Buckeye 4 14          
1995 10 11/3/95 Fri H Van Wert 28 14   W W. Buckeye 3 10          
1996 1 8/30/96 Fri H Sidney 16 26   L GMVC 2 8          
1996 2 9/6/96 Fri A Lima Shawnee 41 8   W W. Buckeye 3 10          
1996 3 9/13/96 Fri H Kenton 28 27   W W. Buckeye 4 14          
1996 4 9/20/96 Fri A Elida 28 0   W W. Buckeye 2 5          
1996 5 9/27/96 Fri A Bath 0 3   L W. Buckeye 3 10          
1996 6 10/4/96 Fri H Celina 33 27   W W. Buckeye 2 8          
1996 7 10/11/96 Fri A Defiance 22 33   L W. Buckeye 2 5          
1996 8 10/18/96 Fri H Wapakoneta 41 14   W W. Buckeye 2 8          
1996 9 10/25/96 Fri H Ottawa-Glandorf 6 21   L W. Buckeye 3 10          
1996 10 11/1/96 Fri A Van Wert 26 14   W W. Buckeye 3 10          
1997 1 8/29/97 Fri A Sidney 49 0   W GMVC 2 8       Julia Lamb Stadum Sidney
1997 2 9/5/97 Fri H Van Wert 0 6   L W. Buckeye 3 10          
1997 3 9/12/97 Fri H Lima Shawnee 49 6   W W. Buckeye 3 10          
1997 4 9/19/97 Fri A Kenton 34 12   W W. Buckeye 4 16          
1997 5 9/26/97 Fri H Elida 21 7   W W. Buckeye 2 8          
1997 6 10/3/97 Fri H Bath 42 13   W W. Buckeye 4 16          
1997 7 10/10/97 Fri A Celina 7 28   L W. Buckeye 2 8          
1997 8 10/17/97 Fri H Defiance 13 38   L W. Buckeye 2 6          
1997 9 10/24/97 Fri A Wapakoneta 13 20   L W. Buckeye 2 8          
1997 10 10/31/97 Fri A Ottawa-Glandorf 13 18   L W. Buckeye 4 16          
1998 1 9/4/98 Fri H Sidney 21 10   W GMVC 2 6          
1998 2 9/11/98 Fri A Van Wert 7 31   L W. Buckeye 3 10          
1998 3 9/18/98 Fri A Lima Shawnee 49 0   W W. Buckeye 3 10          
1998 4 9/25/98 Fri H Kenton 29 55   L W. Buckeye 4 14          
1998 5 10/2/98 Fri A Elida 28 6   W W. Buckeye 2 6          
1998 6 10/9/98 Fri A Bath 0 32   L W. Buckeye 4 14          
1998 7 10/16/98 Fri H Celina 20 38   L W. Buckeye 2 6          
1998 8 10/23/98 Fri A Defiance 45 44 3OT W W. Buckeye 2 6          
1998 9 10/30/98 Fri H Wapakoneta 28 21   W W. Buckeye 2 6          
1998 10 11/6/98 Fri H Ottawa-Glandorf 28 21   W W. Buckeye 3 10          
1999 1 8/27/99 Fri A Sidney 7 47   L GMVC 2 6       Julia Lamb Stadum Sidney
1999 2 9/3/99 Fri A Ottawa-Glandorf 19 25 2OT L W. Buckeye 3 10          
1999 3 9/10/99 Fri H Van Wert 14 38   L W. Buckeye 3 10          
1999 4 9/17/99 Fri H Lima Shawnee 25 22   W W. Buckeye 3 10          
1999 5 9/24/99 Fri A Kenton 7 14   L W. Buckeye 4 14          
1999 6 10/1/99 Fri H Elida 34 7   W W. Buckeye 3 10          
1999 7 10/8/99 Fri H Bath 14 24   L W. Buckeye 3 10          
1999 8 10/15/99 Fri A Celina 16 14   W W. Buckeye 2 6          
1999 9 10/22/99 Fri H Defiance 14 28   L W. Buckeye 2 6          
1999 10 10/29/99 Fri A Wapakoneta 28 26   W W. Buckeye 2 6          
2000 1 8/25/00 Fri H Sidney 56 33   W GMVC 2 8          
2000 2 9/1/00 Fri H Ottawa-Glandorf 7 30   L W. Buckeye 3 10          
2000 3 9/8/00 Fri A Van Wert 20 10   W W. Buckeye 3 10          
2000 4 9/15/00 Fri A Lima Shawnee 34 13   W W. Buckeye 3 10          
2000 5 9/22/00 Fri H Kenton 28 34   L W. Buckeye 4 14          
2000 6 9/29/00 Fri A Elida 55 14   W W. Buckeye 3 10          
2000 7 10/6/00 Fri A Bath 13 7   W W. Buckeye 3 10          
2000 8 10/13/00 Fri H Celina 34 24   W W. Buckeye 2 8          
2000 9 10/20/00 Fri A Defiance 21 38   L W. Buckeye 2 6          
2000 10 10/27/00 Fri H Wapakoneta 28 10   W W. Buckeye 2 8          
2000 11 11/4/00 Sat A Bellevue 28 35   L Northern Ohio 3 10 Regional Quarterfinal 5 4    
2001 1 8/24/01 Fri A Sidney 26 13   W GWOC-Western 2 8       Julia Lamb Stadum Sidney
2001 2 8/31/01 Fri A Wapakoneta 13 0   W W. Buckeye 2 8          
2001 3 9/7/01 Fri A Ottawa-Glandorf 33 14   W W. Buckeye 3 10          
2001 4 9/14/01 Fri H Van Wert 22 6   W W. Buckeye 3 10          
2001 5 9/21/01 Fri H Lima Shawnee 42 6   W W. Buckeye 3 10          
2001 6 9/28/01 Fri A Kenton 21 22   L W. Buckeye 4 14          
2001 7 10/5/01 Fri H Elida 61 7   W W. Buckeye 3 10          
2001 8 10/12/01 Fri H Bath 29 26   W W. Buckeye 3 10          
2001 9 10/19/01 Fri A Celina 34 7   W W. Buckeye 2 8          
2001 10 10/26/01 Fri H Defiance 17 14   W W. Buckeye 2 6          
2001 11 11/2/01 Fri H Bellevue 21 35   L Northern Ohio 3 10 Regional Quarterfinal 3 6    
2002 1 8/23/02 Fri H Sidney 20 7   W GWOC-Western 2 6          
2002 2 8/30/02 Fri H Wapakoneta 13 31   L W. Buckeye 2 6          
2002 3 9/6/02 Fri H Ottawa-Glandorf 7 33   L W. Buckeye 4 14          
2002 4 9/13/02 Fri A Van Wert 9 7   W W. Buckeye 3 12          
2002 5 9/20/02 Fri A Lima Shawnee 14 7   W W. Buckeye 3 12          
2002 6 9/27/02 Fri H Kenton 21 49   L W. Buckeye 4 14          
2002 7 10/4/02 Fri A Elida 33 14   W W. Buckeye 3 12          
2002 8 10/11/02 Fri A Bath 14 7   W W. Buckeye 4 14          
2002 9 10/18/02 Fri H Celina 36 0   W W. Buckeye 2 6          
2002 10 10/25/02 Fri A Defiance 16 7   W W. Buckeye 2 6          
2002 11 11/2/02 Sat A Bellbrook 26 21   W SWBL-Southwest 3 12 Regional Quarterfinal 5 4    
2002 12 11/9/02 Sat N Urbana 7 15   L CBC-Kenton Trail 3 12 Regional Semifinal 5 1 Alexander Stadium Piqua
2003 1 8/22/03 Fri A Sidney 14 10   W GWOC-Western 2 6       Julia Lamb Stadum Sidney
2003 2 8/29/03 Fri H Defiance 19 15   W W. Buckeye 2 6          
2003 3 9/5/03 Fri A Wapakoneta 21 20   W W. Buckeye 2 6          
2003 4 9/12/03 Fri A Ottawa-Glandorf 21 0   W W. Buckeye 4 14          
2003 5 9/19/03 Fri H Van Wert 14 7   W W. Buckeye 3 10          
2003 6 9/26/03 Fri H Lima Shawnee 32 26   W W. Buckeye 3 10          
2003 7 10/3/03 Fri A Kenton 0 28   L W. Buckeye 3 10          
2003 8 10/10/03 Fri H Elida 47 6   W W. Buckeye 3 10          
2003 9 10/17/03 Fri H Bath 24 6   W W. Buckeye 4 14          
2003 10 10/24/03 Fri A Celina 16 14   W W. Buckeye 2 6          
2003 11 10/31/03 Fri H Wyoming 16 18   L Cincinnati Hills 3 12 Regional Quarterfinal 3 6    
2004 1 8/27/04 Fri H Sidney 42 0   W GWOC-Western 2 6          
2004 2 9/3/04 Fri A Defiance 42 6   W W. Buckeye 2 6          
2004 3 9/10/04 Fri H Wapakoneta 34 7   W W. Buckeye 2 6          
2004 4 9/17/04 Fri H Ottawa-Glandorf 20 7   W W. Buckeye 4 14          
2004 5 9/24/04 Fri A Van Wert 13 12   W W. Buckeye 3 10          
2004 6 10/1/04 Fri A Lima Shawnee 6 7   L W. Buckeye 3 10          
2004 7 10/8/04 Fri H Kenton 33 15   W W. Buckeye 3 10          
2004 8 10/15/04 Fri A Elida 48 14   W W. Buckeye 3 10          
2004 9 10/22/04 Fri A Bath 35 7   W W. Buckeye 4 14          
2004 10 10/29/04 Fri H Celina 35 14   W W. Buckeye 2 6          
2004 11 11/6/04 Sat A Bellbrook 28 20   W SWBL-Southwest 3 12 Regional Quarterfinal 5 4    
2004 12 11/13/04 Sat N Indian Hill 28 13   W Cincinnati Hills 3 12 Regional Semifinal 5 1 Dudon Memorial Field Clayton
2004 13 11/20/04 Sat N Chaminade-Julienne 21 13   W GCL-North 3 12 Regional Final 5 3 Troy Memorial Stadium Troy
2004 14 11/27/04 Sat N Watterson 14 3   W Independent 3 10 State Semifinal 5 3 Moorehead Stadium Upper Arlington
2004 15 12/4/04 Sat N Benedictine 14 27   L Independent 3 9 State Championship 5 4 Fawcett Stadium Canton
2005 1 8/26/05 Fri A Sidney 21 15   W GWOC-Western 2 6       Sidney Memorial Stadium Sidney
2005 2 9/2/05 Fri A Celina 32 20   W W. Buckeye 2 6          
2005 3 9/9/05 Fri H Defiance 35 15   W W. Buckeye 3 10          
2005 4 9/16/05 Fri A Wapakoneta 14 7   W W. Buckeye 2 6          
2005 5 9/23/05 Fri A Ottawa-Glandorf 0 33   L W. Buckeye 4 14          
2005 6 9/30/05 Fri H Van Wert 28 20   W W. Buckeye 3 10          
2005 7 10/7/05 Fri H Lima Shawnee 28 12   W W. Buckeye 3 10          
2005 8 10/14/05 Fri A Kenton 20 27   L W. Buckeye 3 10          
2005 9 10/21/05 Fri H Elida 47 26   W W. Buckeye 3 10          
2005 10 10/28/05 Fri H Bath 21 13   W W. Buckeye 4 14          
2006 1 8/25/06 Fri H Sidney 28 14   W GWOC-North 2 6          
2006 2 9/1/06 Fri H Celina 21 8   W W. Buckeye 2 6          
2006 3 9/8/06 Fri A Defiance 27 28   L W. Buckeye 3 10          
2006 4 9/15/06 Fri H Wapakoneta 23 49   L W. Buckeye 2 6          
2006 5 9/22/06 Fri H Ottawa-Glandorf 35 7   W W. Buckeye 4 14          
2006 6 9/29/06 Fri A Van Wert 42 0   W W. Buckeye 3 10          
2006 7 10/6/06 Fri A Lima Shawnee 10 0   W W. Buckeye 3 10          
2006 8 10/13/06 Fri H Kenton 21 14   W W. Buckeye 3 10          
2006 9 10/20/06 Fri A Elida 42 14   W W. Buckeye 3 10          
2006 10 10/27/06 Fri A Bath 6 0 OT W W. Buckeye 4 14          
2006 11 11/4/06 Sat A Tippecanoe 21 14   W CBC-Kenton Trail 3 10 Regional Quarterfinal 6 3    
2006 12 11/11/06 Sat N Big Walnut 20 34   L OCC-Capital 3 10 Regional Semifinal 6 2 Lima Stadium Lima
2007 1 8/24/07 Fri A Piqua 20 37   L GWOC-North 2 6       Alexander Stadium Piqua
2007 2 8/31/07 Fri H Bath 41 13   W W. Buckeye 4 14          
2007 3 9/7/07 Fri A Celina 13 7   W W. Buckeye 2 6          
2007 4 9/14/07 Fri H Defiance 7 24   L W. Buckeye 3 10          
2007 5 9/21/07 Fri A Wapakoneta 17 9   W W. Buckeye 2 6          
2007 6 9/28/07 Fri A Ottawa-Glandorf 35 21   W W. Buckeye 4 14          
2007 7 10/5/07 Fri H Van Wert 47 14   W W. Buckeye 3 10          
2007 8 10/12/07 Fri H Lima Shawnee 7 14   L W. Buckeye 3 10          
2007 9 10/19/07 Fri A Kenton 28 14   W W. Buckeye 3 10          
2007 10 10/26/07 Fri H Elida 70 7   W W. Buckeye 3 10          
2008 1 8/22/08 Fri H Piqua 36 32   W GWOC-North 2 6          
2008 2 8/29/08 Fri A Bath 27 13   W W. Buckeye 4 14          
2008 3 9/5/08 Fri H Celina 25 20   W W. Buckeye 2 6          
2008 4 9/12/08 Fri A Defiance 20 6   W W. Buckeye 3 10          
2008 5 9/19/08 Fri H Wapakoneta 46 23   W W. Buckeye 2 6          
2008 6 9/26/08 Fri H Ottawa-Glandorf 21 20   W W. Buckeye 4 14          
2008 7 10/3/08 Fri A Van Wert 34 6   W W. Buckeye 3 10          
2008 8 10/10/08 Fri A Lima Shawnee 7 17   L W. Buckeye 3 10          
2008 9 10/17/08 Fri H Kenton 7 35   L W. Buckeye 3 10          
2008 10 10/24/08 Fri A Elida 68 20   W W. Buckeye 3 10          
2008 11 11/1/08 Sat A Tippecanoe 21 14   W CBC-Kenton Trail 3 10 Regional Quarterfinal 6 3    
2008 12 11/8/08 Sat N Big Walnut 12 17   L OCC-Capital 3 10 Regional Semifinal 6 7 Indian Lake Stadium Lewistown
2009 1 8/28/09 Fri A Sidney 0 14   L GWOC-North 2 8       Sidney Memorial Stadium Sidney
2009 2 9/4/09 Fri H Elida 20 17   W W. Buckeye 3 10          
2009 3 9/11/09 Fri H Bath 24 7   W W. Buckeye 4 16          
2009 4 9/18/09 Fri A Celina 33 6   W W. Buckeye 3 10          
2009 5 9/25/09 Fri H Defiance 21 38   L W. Buckeye 3 10          
2009 6 10/2/09 Fri A Wapakoneta 28 17   W W. Buckeye 2 8          
2009 7 10/9/09 Fri A Ottawa-Glandorf 21 13   W W. Buckeye 4 14          
2009 8 10/16/09 Fri H Van Wert 7 43   L W. Buckeye 4 14          
2009 9 10/23/09 Fri H Lima Shawnee 0 25   L W. Buckeye 3 10          
2009 10 10/30/09 Fri A Kenton 8 24   L W. Buckeye 4 16          
2010 1 8/27/10 Fri H Sidney 13 7   W GWOC-North 2 8          
2010 2 9/3/10 Fri A Elida 14 49   L W. Buckeye 3 10          
2010 3 9/10/10 Fri A Bath 6 26   L W. Buckeye 4 16          
2010 4 9/17/10 Fri H Celina 25 26 OT L W. Buckeye 3 10          
2010 5 9/24/10 Fri A Defiance 7 13   L W. Buckeye 3 10          
2010 6 10/1/10 Fri H Wapakoneta 14 38   L W. Buckeye 2 8          
2010 7 10/8/10 Fri H Ottawa-Glandorf 0 35   L W. Buckeye 4 14          
2010 8 10/15/10 Fri A Van Wert 7 31   L W. Buckeye 4 14          
2010 9 10/22/10 Fri A Lima Shawnee 7 14   L W. Buckeye 3 10          
2010 10 10/29/10 Fri H Kenton 14 54   L W. Buckeye 4 16          
2011 1 8/26/11 Fri A Sidney 41 21   W GWOC-North 2 8       Sidney Memorial Stadium Sidney
2011 2 9/2/11 Fri A Kenton 7 40   L W. Buckeye 4 14          
2011 3 9/9/11 Fri H Elida 23 42   L W. Buckeye 3 10          
2011 4 9/16/11 Fri H Bath 36 19   W W. Buckeye 4 14          
2011 5 9/23/11 Fri A Celina 32 20   W W. Buckeye 2 8          
2011 6 9/30/11 Fri H Defiance 20 21 2OT L W. Buckeye 3 10          
2011 7 10/7/11 Fri A Wapakoneta 22 48   L W. Buckeye 2 8          
2011 8 10/14/11 Fri A Ottawa-Glandorf 7 35   L W. Buckeye 4 14          
2011 9 10/21/11 Fri H Van Wert 34 14   W W. Buckeye 4 14          
2011 10 10/28/11 Fri H Lima Shawnee 21 42   L W. Buckeye 3 10          
2012 1 8/24/12 Fri H Sidney 7 10 OT L GWOC-North 2 8          
2012 2 8/31/12 Fri H Kenton 7 56   L W. Buckeye 4 14          
2012 3 9/8/12 Sat A Elida 3 27   L W. Buckeye 3 10          
2012 4 9/14/12 Fri A Bath 28 50   L W. Buckeye 4 14          
2012 5 9/21/12 Fri H Celina 7 47   L W. Buckeye 2 8          
2012 6 9/28/12 Fri A Defiance 21 45   L W. Buckeye 3 10          
2012 7 10/5/12 Fri H Wapakoneta 0 14   L W. Buckeye 2 8          
2012 8 10/12/12 Fri H Ottawa-Glandorf 0 62   L W. Buckeye 4 14          
2012 9 10/19/12 Fri A Van Wert 6 26   L W. Buckeye 4 14          
2012 10 10/26/12 Fri A Lima Shawnee 7 13   L W. Buckeye 3 10          
2013 1 8/30/13 Fri A Sidney 16 19   L GWOC-North 2 6       Sidney Memorial Stadium Sidney
2013 2 9/6/13 Fri H Lima Shawnee 13 14   L W. Buckeye 3 8          
2013 3 9/13/13 Fri A Kenton 14 66   L W. Buckeye 4 12          
2013 4 9/20/13 Fri H Elida 14 34   L W. Buckeye 3 8          
2013 5 9/27/13 Fri H Bath 21 27   L W. Buckeye 4 12          
2013 6 10/4/13 Fri A Celina 23 49   L W. Buckeye 3 10          
2013 7 10/11/13 Fri H Defiance 23 27   L W. Buckeye 3 8          
2013 8 10/18/13 Fri A Wapakoneta 14 49   L W. Buckeye 3 10          
2013 9 10/25/13 Fri A Ottawa-Glandorf 0 47   L W. Buckeye 5 16          
2013 10 11/1/13 Fri H Van Wert 32 41   L W. Buckeye 5 16          
2014 1 8/29/14 Fri H Sidney 71 21   W GWOC-North 2 6          
2014 2 9/6/14 Sat A Lima Shawnee 20 34   L W. Buckeye 3 8          
2014 3 9/12/14 Fri H Kenton 7 26   L W. Buckeye 4 12          
2014 4 9/19/14 Fri A Elida 47 46 OT W W. Buckeye 3 8          
2014 5 9/26/14 Fri A Bath 21 28   L W. Buckeye 4 12          
2014 6 10/3/14 Fri H Celina 21 13   W W. Buckeye 3 10          
2014 7 10/10/14 Fri A Defiance 49 21   W W. Buckeye 3 8          
2014 8 10/17/14 Fri H Wapakoneta 7 24   L W. Buckeye 3 10          
2014 9 10/24/14 Fri H Ottawa-Glandorf 21 42   L W. Buckeye 5 16          
2014 10 10/31/14 Fri A Van Wert 39 14   W W. Buckeye 5 16          
2015 1 8/28/15 Fri A Sidney 40 28   W GWOC-North 2 6       Sidney Memorial Stadium Sidney
2015 2 9/4/15 Fri H Van Wert 21 20   W W. Buckeye 4 12          
2015 3 9/11/15 Fri H Lima Shawnee 21 6   W W. Buckeye 3 8          
2015 4 9/18/15 Fri A Kenton 42 23   W W. Buckeye 4 12          
2015 5 9/25/15 Fri H Elida 35 21   W W. Buckeye 3 8          
2015 6 10/2/15 Fri H Bath 7 28   L W. Buckeye 4 12          
2015 7 10/9/15 Fri A Celina 21 28   L W. Buckeye 3 10          
2015 8 10/16/15 Fri H Defiance 50 12   W W. Buckeye 3 8          
2015 9 10/23/15 Fri A Wapakoneta 7 46   L W. Buckeye 3 10          
2015 10 10/30/15 Fri A Ottawa-Glandorf 7 14   L W. Buckeye 4 12          
2016 1 8/26/16 Fri H Sidney 43 39   W GWOC-North 2 8          
2016 2 9/2/16 Fri A Van Wert 46 6   W W. Buckeye 4 14          
2016 3 9/9/16 Fri A Lima Shawnee 43 7   W W. Buckeye 3 10          
2016 4 9/16/16 Fri H Kenton 58 14   W W. Buckeye 4 14          
2016 5 9/23/16 Fri A Elida 35 7   W W. Buckeye 3 10          
2016 6 9/30/16 Fri A Bath 34 0   W W. Buckeye 4 14          
2016 7 10/7/16 Fri H Celina 30 0   W W. Buckeye 3 12          
2016 8 10/14/16 Fri A Defiance 41 0   W W. Buckeye 3 10          
2016 9 10/21/16 Fri H Wapakoneta 13 7   W W. Buckeye 3 12          
2016 10 10/28/16 Fri H Ottawa-Glandorf 7 13   L W. Buckeye 4 14          
2016 11 11/5/16 Sat H Belmont 42 8   W SWOPL-National 3 12 Regional Quarterfinal 4 5    
2016 12 11/12/16 Sat N Franklin 55 31   W SWBL-Southwest 3 12 Regional Semifinal 4 1 Heidkamp Stadium Huber Heights
2016 13 11/19/16 Sat N Trotwood-Madison 27 34   L GWOC-South 3 12 Regional Final 4 7 Alexander Stadium Piqua
2017 1 8/25/17 Fri A Sidney 32 39   L GWOC-North 2 8       Sidney Memorial Stadium Sidney
2017 2 9/1/17 Fri A Ottawa-Glandorf 21 13   W W. Buckeye 5 18          
2017 3 9/8/17 Fri H Van Wert 50 34   W W. Buckeye 4 14          
2017 4 9/15/17 Fri H Lima Shawnee 35 34 OT W W. Buckeye 3 12          
2017 5 9/22/17 Fri A Kenton 30 13   W W. Buckeye 4 14          
2017 6 9/29/17 Fri H Elida 63 21   W W. Buckeye 3 12          
2017 7 10/6/17 Fri H Bath 49 0   W W. Buckeye 4 14          
2017 8 10/13/17 Fri A Celina 35 14   W W. Buckeye 3 12          
2017 9 10/20/17 Fri H Defiance 50 0   W W. Buckeye 3 10          
2017 10 10/27/17 Fri A Wapakoneta 10 0   W W. Buckeye 3 12          
2017 11 11/3/17 Fri H Highland Morrow 48 8   W Knox-Morrow 4 14 Regional Quarterfinal 3 6    
2017 12 11/10/17 Fri N Shelby 7 47   L SBC-Bay 4 14 Regional Semifinal 3 2 Harding Stadium Marion
2018 1 8/24/18 Fri H Sidney 35 7   W GWOC-North 2 8          
2018 2 8/31/18 Fri H Ottawa-Glandorf 49 6   W W. Buckeye 5 18          
2018 3 9/7/18 Fri A Van Wert 38 6   W W. Buckeye 4 14          
2018 4 9/14/18 Fri A Lima Shawnee 27 26   W W. Buckeye 3 12          
2018 5 9/21/18 Fri H Kenton 70 29   W W. Buckeye 4 14          
2018 6 9/28/18 Fri A Elida 63 13   W W. Buckeye 3 12          
2018 7 10/5/18 Fri A Bath 60 14   W W. Buckeye 4 14          
2018 8 10/12/18 Fri H Celina 42 0   W W. Buckeye 3 12          
2018 9 10/19/18 Fri A Defiance 42 0   W W. Buckeye 3 10          
2018 10 10/26/18 Fri H Wapakoneta 24 26   L W. Buckeye 3 12          
2018 11 11/3/18 Sat H Orange 48 13   W CVC-Chagrin 4 14 Regional Quarterfinal 2 7    
2018 12 11/10/18 Sat N Van Wert 55 20   W W. Buckeye 4 14 Regional Semifinal 2 3 Spartan Stadium Lima
2018 13 11/17/18 Sat N Clear Fork 38 7   W MOAC 4 14 Regional Final 2 1 AcuSport Stadium Bellefontaine
2018 14 11/24/18 Sat N Wyoming 14 35   L Cincinnati Hills 4 16 State Semifinal 2 1 Alexander Stadium Piqua
2019 1 8/30/19 Fri A Sidney 25 22   W Mia. Vy.-Valley 2 7       Sidney Memorial Stadium Sidney
2019 2 9/6/19 Fri A Wapakoneta 13 19 OT L W. Buckeye 3 12          
2019 3 9/13/19 Fri A Ottawa-Glandorf 27 30   L W. Buckeye 4 14          
2019 4 9/20/19 Fri H Van Wert 24 14   W W. Buckeye 4 14          
2019 5 9/27/19 Fri H Lima Shawnee 28 9   W W. Buckeye 3 12          
2019 6 10/4/19 Fri A Kenton 39 34   W W. Buckeye 4 16          
2019 7 10/11/19 Fri H Elida 62 14   W W. Buckeye 3 12          
2019 8 10/18/19 Fri H Bath 35 7   W W. Buckeye 5 18          
2019 9 10/25/19 Fri A Celina 35 6   W W. Buckeye 3 12          
2019 10 11/1/19 Fri H Defiance 48 6   W W. Buckeye 3 10          
2019 11 11/8/19 Fri A Franklin 14 10   W SWBL-Southwest 3 12 Regional Quarterfinal 6 3    
2019 12 11/15/19 Fri N Trotwood-Madison 7 41   L GWOC-West 3 12 Regional Semifinal 6 7 Sidney Memorial Stadium Sidney
2020 1 8/28/20 Fri A Bath 27 7   W W. Buckeye 5 18          
2020 2 9/4/20 Fri H Wapakoneta 14 7 OT W W. Buckeye 3 12          
2020 3 9/11/20 Fri H Ottawa-Glandorf 20 27 2OT L W. Buckeye 5 18          
2020 4 9/18/20 Fri A Van Wert 28 34   L W. Buckeye 4 14          
2020 5 9/25/20 Fri A Lima Shawnee 10 7   W W. Buckeye 3 12          
2020 6 10/2/20 Fri H Celina 49 6   W W. Buckeye 3 12          
2020 P1 10/9/20 Fri H Greenville 56 21   W Mia. Vy.-Miami 3 12 First Round 8 25    
2020 P2 10/16/20 Fri H Franklin 6 0 OT W SWBL-Southwest 3 12 Second Round 8 9    
2020 P3 10/24/20 Sat A Bellbrook 14 44   L SWBL-Southwest 3 12 Regional Quarterfinal 8 1    
2021 1 8/20/21 Fri A London 10 7   W CBC-Kenton Trail 3 11          
2021 2 8/27/21 Fri H Defiance 56 0   W W. Buckeye 3 10          
2021 3 9/3/21 Fri A Wapakoneta 7 10   L W. Buckeye 3 12          
2021 4 9/10/21 Fri A Ottawa-Glandorf 16 35   L W. Buckeye 5 18          
2021 5 9/17/21 Fri H Van Wert 21 14   W W. Buckeye 4 14          
2021 6 9/24/21 Fri H Lima Shawnee 25 3   W W. Buckeye 3 12          
2021 7 10/1/21 Fri A Kenton 48 7   W W. Buckeye 4 14          
2021 8 10/8/21 Fri H Elida 42 7   W W. Buckeye 3 12          
2021 9 10/15/21 Fri H Bath 28 0   W W. Buckeye 5 18          
2021 10 10/22/21 Fri A Celina 35 0   W W. Buckeye 3 12          
2021 11 10/29/21 Fri H Franklin 49 13   W SWBL-East 3 12 First Round 5 12    
2021 12 11/5/21 Fri H Chaminade-Julienne 24 21   W GCL-Co-Ed 3 12 Regional Quarterfinal 5 13    
2021 13 11/12/21 Fri N Badin 10 45   L GCL-Co-Ed 3 12 Regional Semifinal 5 1 Miami Valley Hospital SportsPlex Trotwood
2022 1 8/19/22 Fri H London 42 31   W CBC-Kenton Trail 3 11          
2022 2 8/26/22 Fri A Defiance 21 6   W W. Buckeye 3 10          
2022 3 9/2/22 Fri H Wapakoneta 22 28 OT L W. Buckeye 3 12          
2022 4 9/9/22 Fri H Ottawa-Glandorf 41 12   W W. Buckeye 5 18          
2022 5 9/16/22 Fri A Van Wert 41 70   L W. Buckeye 4 14          
2022 6 9/23/22 Fri A Lima Shawnee 41 14   W W. Buckeye 3 12          
2022 7 9/30/22 Fri H Kenton 55 0   W W. Buckeye 4 14          
2022 8 10/7/22 Fri A Elida 35 3   W W. Buckeye 3 12          
2022 9 10/14/22 Fri A Bath 35 7   W W. Buckeye 4 14          
2022 10 10/21/22 Fri H Celina 28 21   W W. Buckeye 3 12          
2022 11 10/28/22 Fri H Buckeye Valley 42 18   W MSL-Ohio 4 14 First Round 7 10    
2022 12 11/4/22 Fri A West Holmes 21 56   L Ohio Cardinal 4 14 Regional Quarterfinal 7 2    
2023 1 8/18/23 Fri A St. Henry 0 17   L Midwest 7 28          
2023 2 8/25/23 Fri A Celina 15 37   L W. Buckeye 3 12          
2023 3 9/1/23 Fri H Defiance 15 30   L W. Buckeye 3 10          
2023 4 9/8/23 Fri A Wapakoneta 0 14   L W. Buckeye 3 12          
2023 5 9/15/23 Fri A Ottawa-Glandorf 41 14   W W. Buckeye 5 18          
2023 6 9/22/23 Fri H Van Wert 21 19   W W. Buckeye 4 14          
2023 7 9/29/23 Fri H Lima Shawnee 49 12   W W. Buckeye 3 12          
2023 8 10/6/23 Fri A Kenton 59 32   W W. Buckeye 4 14          
2023 9 10/13/23 Fri H Elida 43 0   W W. Buckeye 3 12          
2023 10 10/20/23 Fri H Bath 31 0   W W. Buckeye 4 14          
2023 11 10/27/23 Fri H Wauseon 42 14   W Northwest Ohio 4 14 First Round 8 9    
2023 12 11/3/23 Fri A Perkins 21 24   L SBC-Lake 4 14 Regional Quarterfinal 8 1    
2024 1 8/23/24 Fri H St. Henry         Midwest 7 28          
2024 2 8/30/24 Fri H Celina         W. Buckeye 3 12          
2024 3 9/6/24 Fri A Defiance         W. Buckeye 3 10          
2024 4 9/13/24 Fri H Wapakoneta         W. Buckeye 3 12          
2024 5 9/20/24 Fri H Ottawa-Glandorf         W. Buckeye 4 14          
2024 6 9/27/24 Fri A Van Wert         W. Buckeye 4 14          
2024 7 10/4/24 Fri A Lima Shawnee         W. Buckeye 3 10          
2024 8 10/11/24 Fri H Kenton         W. Buckeye 4 14          
2024 9 10/18/24 Fri A Elida         W. Buckeye 4 14          
2024 10 10/25/24 Fri A Bath         W. Buckeye 5 20